نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان از شرکت حیدران پیرانشهر بازدید کرد

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، نماینده وزیر، مدیرکل اموراقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در اثنای این بازدید با اشاره به یکی از برنامه‌های اقتصاد مقاومتی مبنی بر جذب 7 میلیارد دلار سرمایه خارجی در کشور، گفت: استان آذربایجان‌غربی به دلیل مجاورت و نزدیکی فرهنگی با سه کشور عراق، ترکیه و آذربایجان دارای قابلیت بالقوه‌ای جهت جذب و سرمایه‌گذاری متقابل، با این کشورها است.
داود غفارپور افزود: پیشرفت با نگاه منطقه‎ای و کشورهای همجوار فرصتی بالقوه برای رهایی از دام توسعه نیافتگی ناشی از کار‌شکنی و سنگ اندازی دیگر بدخواهان است.
این مقام مسئول، احصای مشکلات و ارائه خدمات و مجوزهای لازم برای تسهیل امر سرمایه‌گذاری خارجی را از جمله وظایف ذاتی مرکز خدمات سرمایه‌گذاری برشمرد و ابراز امیدواری نمود که این بازدید بتواند در حل برخی مشکلات این شرکت، راه‌گشا باشد.
در ادامه بازدید، مدیر و سرمایه‌گذار شرکت حیدران پیرانشهر ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته، به بیان برخی مشکلات موجود از در خصوص مسائل کمبود سرمایه در گردش و ... پرداخت.
در خاتمه، نماینده وزیر اقتصاد در استان، قول پیگیری لازم برای کاهش مشکلات این شرکت که با سرمایه‌گذاری 100 درصدی سرمایه‌گذار عراقی در شهرستان پیرانشهر فعالیت می‌کند، را داد.

تاریخ خبر چهار شنبه 26 آبان سال 1395
دفعات نمایش 435 بار
 
لیست نظرات
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است