جلسه نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری آذربایجان‌غربی با سرمایه‌گذار عراقی برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌غربی، نماینده وزیر، مدیرکل و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان، با اشاره به وظایف مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان در ارائه خدمات به طیف متقاضیان سرمایه‌گذاری خارجی در استان و حمایت‌های قانونی دولت و مرکز خدمات سرمایه‌گذاری از سرمایه‌گذاران، به تشریح برخی از مفاد قانون تشویق و حمایت سرمایه‌گذاری خارجی پرداخت.
داود غفارپور ‌توضیحاتی در خصوص مشوق‌ها، خدمات و تسهیلات سرمایه‌گذاری خارجی براساس قانون تشویق و حمایت سرمایه‌گذاری خارجی (FIPPA) و نحوه صدور مجوز سرمایه‌گذاری خارجی ارائه و پس از طرح دیدگاه‌ها و نظرات اعضای حاضر در جلسه، به سؤالات مطروحه در خصوص معافیت‌های مالیاتی و حقوق ورودی ماشین‌آلات و تجهیزات شرکت و ... پاسخ داد.
خوش‌نام سرمایه‌گذار عراقی با اشاره به فعالیت اقتصادی خویش در زمینه تولید رنگ، ابراز امیدواری کرد با راهنمایی‌ها و حمایت‌های دولت جمهوری اسلامی ایران و مخصوصاً این مرکز، به‌زودی شاهد شروع فعالیت تولیدی خود در این استان باشیم.
در پایان جلسه بسته سرمایه‌گذاری استان شامل؛ گزارش پتانسیل‌ها و توانمندی‌های استان به تفکیک شهرستان‌های تابعه، پرسش و پاسخ تدوین شده موردنیاز سرمایه‌گذاران خارجی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان و قانون تشویق و حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی و ... تقدیم سرمایه‌گذار مزبور شد.

تاریخ خبر چهار شنبه 26 آبان سال 1395
دفعات نمایش 432 بار
 
لیست نظرات
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است